Gwiezdne Wojny i Dni Crossoverów

Gwiezdne Wojny i Dni Crossoverów

 

Podążaj własnymi drogami. 12 maja przyjdź z rodziną do naszego salonu i zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Was.

Mamy zaszczyt ogłosić nawiązanie współpracy ze STAR WARS™ w ramach premiery nowego filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny - historie”, który wchodzi do kin już 25 maja 2018 r.

Aby uczcić to wydarzenie Renault KADJAR, Han Solo i Chewbacca pokażą, jak podążać własnymi drogami. Premiera nowej reklamy już 23 kwietnia 2018 r. Można spodziewać się kosmicznej przygody, w której Renault KADJAR znajdzie się w samym środku szaleńczego pościgu. Na szczęście z pomocą Chewbacci i jego kuszy energetycznej wszystko musi się udać. Z takim wsparciem oraz napędem 4WD Lock ucieczka jest tylko kwestią czasu!

Rusz na spotkanie przygodzie razem z naszymi wszechstronnymi crossoverami. Odkryj wyposażenie nie z tej ziemi i umów się na jazdę próbną.

Gotowy na zwrot akcji? Weź udział w konkursie i wygraj Renault KADJAR -> DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

Konkurs

Od 12 do 30 maja wejdź na stronę konkursową, wykonaj zadanie polegające na dodaniu zdjęcia, pobierz kod i potwierdź go w naszym salonie. Wygraj Renault KADJAR oraz wyjątkowe nagrody z filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”: powerbank, kubek termiczny, USB i zestaw magnesów na lodówkę.

Dni Otwarte Crossoverów Renault - 12 maja 2018
Zapraszamy od 9:00 do 17:00