Kredyt

Kredyt

Program Smart Start

W programie Smart Start możesz mieć nową Dacię bez wpłaty własnej oraz z niską rat. Okres finansowania od 25 do 61 miesięcy. Dzięki programowi Smart Start, już za parę dodatkowych złotych miesięcznie możesz skorzystać z usług dodatkowych: przeglądów, ubezpieczenia, a Twoja Dacia zyska bogatsze wyposażenie lub więcej mocy. A na koniec umowy to Ty zdecydujesz co zrobisz ze swoim samochodem. Zmienisz samochód na nowy? Czy też będziesz cieszyć się jazdą dotychczas użytkowaną Dacią.

Dacia Sandero już od 451 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Sandero Stepway już od 698 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Logan już od 473 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Logan MCV już od 532 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Duster już od 572 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Lodgy już od 542 zł/mies. (RRSO 8,59%)
Dacia Dokker już od 619 zł/mies. (RRSO 8,59%)

 

Poznaj promocję >

Ciesz się latem

Ciesz się latem

Kontrola letnia

Zapewnij sobie spokój przed letnimi wakacjami. Podczas 18-to punktowej kontroli sezonowej sprawdzimy najważniejsze elementy Twojego samochodu, aby przygotować go do bezpiecznej podróży. Sprawdzenie wszystkich 18-tu punktów kontrolnych w Twojej Dacii już za 79 zł (cena zawiera podatek VAT).

Poznaj promocję >

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie Twoje i Twojej rodziny

Antyalergiczny Filtr Kabinowy z wymianą wraz z czyszczeniem klimatyzacji za 109 zł!

Poznaj promocję >

Letnie opony

Letnie opony

Zmieniasz opony? To nie przepłacaj!

Najlepsza oferta na opony Motrio! Kliknij > TUTAJ < i sprawdź ceny!

Poznaj promocję >

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.