Logan MCV

Kombi zdolne pomieścić wszystkie Twoje pragnienia!

LOGAN
MCV

Fantastyczne kombi - Dacia Logan MCV ma idealną przestrzeń, aby przewieźć co chcesz i kogo chcesz. 5 dużych wygodnych foteli umożliwiających rodzinne podróżowanie i wyjątkowa możliwość aranżacji wnętrza, która ułatwia życie, która ułatwia życie. Dzięki składanej i dzielonej tylnej kanapie 2/3-1/3 przewieziesz długie lub obszerne przedmioty oraz zorganizujesz przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Usiądź za kierownicą Dacii Logan MCV. Doceń komfort i wysoką jakość wykończenia. Szczególnie zadbana i elegancka kabina z pewnością Cię oczaruje. Nowa tapicerka, nowe nawiewy, nowa konsola centralna z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa kierownica 4-ramienna, nowe wykończenia z kolorze satynowego chromu...  Przeprojektowana kabina i nowoczesne wnętrze z pewnością Cię oczarują.

Dzięki swojemu stylowemu wyglądowi, Dacia Logan MCV jest równie przyjemna w prowadzeniu co w wyglądzie.

logan mcv access już od 33 900 zł!

 

Sprawdź Dacię Logan MCV w wersji Access. Już za 33 900 zł z silnikiem benzynowym SCe 75, czterema poduszkami powietrznymi, systemem kontroli ciśnienia w oponach, stalowymi obręczami kół 15" i czarnymi relingami dachowymi. Dzięki ogromnej przestrzeni bagażowej o pojemności 573 litrów i składanej tylnej kanapie Logan MCV jest idealnym samochodem, gotowym zabrać wszystko czego potrzebujesz. Oszczędny silnik zapewni średnie spalanie w cyklu mieszanym na poziomie 6,2 l/100 km.