Dacia Dokker Van

Ogromna przestrzeń w kompaktowym nadwoziu

Dacia
DOKKER VAN

Wielkość przestrzeni ładunkowej ma dla Ciebie decydujące znaczenie? Dacia doskonale to rozumiemy, dlatego zaprojektowaliśmy tak pojemny samochód. Ładowność do 750 kg, objętość użyteczna do 3,9 m3 oraz wysokość załadunku sięgająca 1,27 m. Dokker Van w pełni uwzględnia potrzeby Twojej branży. Jego przestrzeń ładunkowa jest wyposażona w 8 podłogowych uchwytów do mocowania ładunku, umożliwiających bezpieczny przewóz nawet najdelikatniejszych przedmiotów.

Dokker Van zapewnia komfort termiczny na najwyższym poziomie dzięki skutecznej klimatyzacji, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Za pomocą gniazda 12V i portu USB, możesz ładować swoje urządzenia przenośne. Komfort dla wszystkich pasażerów dzięki elektrycznym szybom z przodu i z tyłu. Kierowca może regulować ustawienie szyby w trybie impulsowym.

Solidna i niezawodna: możesz liczyć na Dacię Dokker Van w każdych okolicznościach.

Doskonałe narzędzie w służbie profesjonalistom

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.