Logan MCV

Kombi zdolne pomieścić wszystkie Twoje pragnienia!

LOGAN
MCV

Nowa Dacia Logan MCV zmienia się! Teraz możesz mieć samochód równie przyjemny w prowadzeniu, co atrakcyjny dla oka. Nowa Dacia Logan MCV ma również niebanalny wygląd: nowe, aluminiowe obręcze kół 15”, reflektory przeciwmgłowe, bardziej wyrazisty przód i relingi dachowe nadają jej dynamiczny i nowoczesny styl. Już na pierwszy rzut oka wzbudza zaufanie.

To duże kombi wyróżnia się wręcz niewiarygodną pojemnością. Możesz przewieźć, co (i kogo) tylko zechcesz. Pięć pełnowymiarowych miejsc zapewnia pełen komfort podróżowania całej rodzinie w starannie dopracowanym i przytulnym wnętrzu.

Bardziej przebojowy styl

 

Sprawdź Dacię Logan MCV Stepway z powiększonym prześwitem, stalowymi felgami 16'', przednią i tylną osłoną podwozia oraz dedykowaną tapicerką materiałową i kierownicą obitą skórą ekologiczną. Dacia Logan MCV Stepway dostępna jest z mocnymi i ekologicznymi silnikami TCe 90 S&S i Blue dCi 95 S&S już od 43 900 zł!  

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.