Dacia Logan MCV Stepway

Dacia
LOGAN MCV STEPWAY

Praktyczne i komfortowe kombi. Dacii Logan MCV Stepway zdecydowanie nie brakuje stylu!

Jeśli chodzi o wygląd, design SUV-a wyraźnie podkreśla jej charakter: wyrazista chromowana osłona chłodnicy, zwiększony prześwit nadwozia, przednia i tylna osłona podwozia w kolorze satynowy chrom, zabezpieczenia nadkoli i dolnej listwy nadwozia w kolorze czarnym, osłony świateł przeciwmgłowych oraz dwukolorowe relingi dachowe.

Spersonalizuj swoją Dacię Logan MCV Stepway korzystając z bogatej oferty wyposażenia dodatkowego.

Korzystaj z systemów multimedialnych

Prosty i intuicyjny system multimedialny Media Nav Evolution pozwala modyfikować poszczególne funkcje za pomocą 7-calowego (18 cm) ekranu dotykowego: nawigacja, radio, gniazda jack i USB, audiostreaming & zestaw telefoniczny Bluetooth®. Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki stanowią doskonałe uzupełnienie systemu.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.