Bieg Nocny pod patronatem Bella Skyway z Auto Reve

Bieg Nocny pod patronatem Bella Skyway z Auto Reve

Serdecznie zapraszamy 17 sierpnia na Bieg Nocny pod patronatem Bella Skyway Festival, będący częścią cyklu Toruńskich Biegów Wolności 2019/2020 organizowanych przez Stowarzyszenie RUNTORUN. Z wielką radością przyjęliśmy propozycję wsparcia tej inicjatywy w ramach bliskiej naszemu sercu idei wspierania Toruńskich inicjatyw sportowych i kulturalnych. Nasze samochody wezmą czynny udział w obsłudze wydarzenia oraz będą wraz z obsługą biegu wsparciem dla startujących zawodników oświetlając im drogę do mety.

Bieg rozpocznie się o godzinie 22.00, zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 23.45. Dystans, na którym odbędą się zawody to 5 kilometrów, a więc jest to idealna okazja do wzięcia udziału także przez osoby, które swoją przygodę z bieganiem dopiero zaczynają. Trasa zostanie wytyczona na Bulwarze Filadelfijskim. Na mecie biegacze klasyfikowani będą zarówno w biegu indywidualnym oraz drużynowym.

Na uczestników biegu czeka także nagroda specjalna od Auto Reve! Zostanie ona przyznana zawodnikowi, który najszybciej pokona odcinek wyznaczony przez nasze samochody.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji uczestnictwa w biegu na stronie www.biegiwolnosci.pl