Dacia przedstawia... Nowa Dacia Spring Electric

Dacia przedstawia... Nowa Dacia Spring Electric

Pionier przystępnej mobilności elektrycznej!

Nowa Dacia Spring Electric inauguruje nową erę mobilności elektrycznej, która jest w zasięgu nas wszystkich. 

Elektryzująca rewolucja marki Dacia!

Przystępny, solidny, przestronny i... elektryczny, Nowa Dacia Spring Electric to auto miejskie łączące najważniejsze cechy marki Dacia z atutami 100-procentowo elektrycznego napędu. Ciesz się płynną i cichą jazdą, bez hałasu silnika lub nieprzyjemnych wibracji, podczas jazdy po mieście i okolicach.

Dzięki akumulatorowi** 26,8 kWh Nowa Dacia Spring Electric pozwala cieszyć się zasięgiem do 230 km WLTP*. To oznacza nawet 6 dni jazdy po mieście bez konieczności ładowania! 

Elektryka stres nie tyka!

Potrzebujesz przerwy? Nic prostszego! W domu bezproblemowo naładujesz swój model Dacia Spring Electric ze zwykłego gniazdka lub ze stacjiWallbox*** umożliwiającej szybkie ładowanie w zaledwie 4 godziny i 27 minut. Nie masz czasu do stracenia? Dzięki ładowarce DC naładujesz akumulator nawet do 80% w zaledwie 50 minut przy użyciu szybkiej ładowarki.

Chcesz wstępnie nagrzać lub schłodzić środek, sprawdzić poziom akumulatora, rozpocząć lub przerwać ładowanie? Dla jeszcze większego komfortu i prostoty możesz zarządzać zdalnie zasięgiem auta z poziomu aplikacji mobilnej MY Dacia.

Design, który łamie konwenanse

Potrzebujesz kompana na podróże po miejskiej dżungli? Nienaganna sylwetka, kompaktowe wymiary, nowa linia świateł, relingi dachowe, czarne felgi 14’’ z diamentowym połyskiem, tylne osłony nadwozia i zwiększony prześwit… Dacia Spring Electric łączy zwinność auta miejskiego z solidnością SUV-a, przywodząc na myśl rasowe auto turystyczne.

Mały, lecz przestronny dzięki 4 pełnowymiarowym siedzeniom i modułowej desce rozdzielczej – Dacia Spring Electric oferuje także największą powierzchnię bagażową w swojej kategorii za sprawą przestronnego bagażnika (300 l*) i składanej tylnej kanapy. A to spryciarz!

Prostota użytkowania

System multimedialny MEDIA NAV i 7-calowy ekran dotykowy z replikacją ekranu smartfona kompatybilnego z systemem Android Auto™ i Apple CarPlay™, łącznością Bluetooth®, kolorowym ekranem kierowcy 3,5”, asystentem parkowania tyłem i kamerą cofania, 100% elektrycznym wspomaganiem kierownicy, elektryczną regulacją przednich i tylnych szyb, zdalnym blokowaniem auta, klimatyzacją... Ułatw sobie jazdę i manewrowanie na co dzień dzięki wyposażeniu zaprojektowanemu, by każda chwila w aucie urzekała komfortem i funkcjonalnością. 

 

 

 

* Dane w trakcie homologacji. Pełny cykl WLTP jest cyklem znormalizowanym. Składa się w 57% z tras miejskich, w 25% z tras podmiejskich i w 18% z jazdy autostradą.
** Korzystaj z gwarancji Dacia przez 8 lat/120 000 km na akumulator pojazdu.
*** Domowy terminal ładowania akumulatora Wallbox musi być zainstalowany przez uprawnionego elektryka.