Auto Reve z nagrodą „Wzorowy salon”!

Auto Reve z nagrodą „Wzorowy salon”!

Z radością informujemy, że zostaliśmy nagrodzeni w prestiżowym Wielkim Teście Salonów organizowanych przez tygodnik „Auto Świat”. Auto Reve zostało uhonorowane tytułem „Wzorowy Salon”, dzięki zdobyciu maksymalnego wyniku 100%.

Ocenie podlegała obsługa salonu, prezentowane przez doradców handlowych informacje na temat samochodu, łatwość odbycia jazdy próbnej i ogólna organizacja ekspozycji. Wynik uzyskany przez naszą firmę cieszy tym bardziej, że „Auto Świat” do przeprowadzanych co roku badań podchodzi coraz bardziej rygorystycznie.

Ogólny wynik 100% uzyskany przez Auto Reve dotyczy zarówno salonu Renault oraz Dacia, które były przez sprawdzających nas tajemniczych klientów traktowane osobno. Oznacza to, że nasza firma może się pochwalić zdobyciem podwójnego tytułu. W tym miejscu musimy się pochwalić, że takie wyróżnienie zdobyły tylko dwa Salony w Polsce, między innymi nasz.

Osiągnięcie tak dobrego wyniku traktujemy jako motywację do dalszej wytężonej pracy. Chcemy, aby pomimo uzyskania stuprocentowego wyniku nasze usługi stały na coraz wyższym poziomie. Satysfakcja klientów jest dla nas bowiem największą nagrodą za wykonaną pracę.