Twarde Pierniki i Auto Reve grają razem

Twarde Pierniki i Auto Reve grają razem

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy partnerem motoryzacyjnym Polski Cukier Toruń, czyli nasze Twarde Pierniki!
 
Polski Cukier Toruń to nie tylko wizytówka, ale też chluba naszego miasta. Brązowi medaliści w lidze, zdobywcy Pucharu Polski za sezon 2017/18 i Superpucharu Polski będą wspierani przez naszą firmę w drodze po kolejne sukcesy, w tym awans do kolejnej edycji Koszykarskiej Ligii Mistrzów w przyszłym sezonie.
 
 
Auto Reve przekazało zawodnikom dwa Nowe Renault MEGANE. Za kierownicą zasiądą czołowi zawodnicy Twardych Pierników – Rob Lowery z USA oraz drugi sezon z rzędu Cheikh Mbodj pochodzący z Senegalu.
 
Wspieranie Toruńskiego sportu jest dla nas ogromnym powodem do dumy a odnoszone przez kluby sukcesy przyjmujemy z wielką radością. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do kolejnych wielkich sukcesów drużyny z Torunia.
 
 
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie regularnie organizujemy konkursy, w których nagrodą są bilety na mecze koszykówki naszych zawodników.