Serwis mechaniczny

Doświadczona kadra mechaników, profesjonalne szkolenia i sprzęt diagnostyczny oraz pasja do marki Renault i Dacia - nasz serwis to gwarancja wysokiej jakości obsługi i skutecznej naprawy. Sprawdź, co potrafimy.

Gwarancje i Assistance

Jesteśmy pewni tego, co sprzedajmy. Nasze samochody produkowane są z wyjątkową dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Oferujemy Wam więc nawet 5-letnią gwarancję oraz spokój na co dzień. Sprawdź warunki.

Złoty klucz jakości

TNS Polska przyznało Klucze Jakości – nagrody za najlepszą obsługę klienta w stacjach ASO. Zwycięzcą tegorocznej edycji badania TNS Garage Quality Check 2014 zostało Renault Polska.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.