Dacia LPG

Dacia LPG

Fabryczna instalacja LPG w Dacii za jedyne 1000 zł*

Dacia oferuje dynamiczny silnik TCe 100 z fabryczną instalacją LPG na modelach Sandero, Logan, Logan MCV oraz Duster.

Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną, sprawdzoną i oszczędną technologię.Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.

LPG magazynowane jest w odpowiednim zbiorniku w samochodzie w postaci ciekłej, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika.

Instalacja LPG stanowi w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i jest bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. LPG to również rozwiązanie bardziej przyjazne dla środowiska - emisja CO2 jest do 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną.

*Cena katalogowa brutto fabrycznej instalacji gazowej LPG dla Dacii Sandero, Logan,Logan MCV oraz Duster wynosi 1000 zł. Jest to najniższa cena katalogowa za fabryczną instalację LPG na rynku nowych aut osobowych w Polsce. Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.  Logan MCV dostępny wyłącznie ze składów dealerskich. Stan na dzień 11.09.2020 r. 

Poznaj promocję >

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Zupełnie nowa Dacia Sandero i Dacia Sandero Stepway

Nowa Dacia Sandero już od 449 zł/mies*. Teraz w ofercie specjalnej z systemem parkowania i kamerą cofania za 50% ceny!

* RRSO dla Kredytu Dacia Smart Start wynosi 6,76% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 45 900,00 zł, okres 61 miesięcy, wpłata własna 6 885,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,49%, finansowane: opłata przygotowawcza: 1 560,60 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 2 970,13 zł. Systemy parkowania za ½ ceny dla Nowej Dacii Sandero i Sandero Stepway oznaczają korzyść 350 zł dla systemu parkowania tyłem oraz 700 zł dla kamery cofania wraz z czujnikami przód/ tył. Oferta ograniczona w czasie. Liczba aut w promocji ograniczona. Szczegóły w salonach Dacii. Stan oferty na dzień 15.02.2021 r.

Poznaj promocję >

Dacia Duster

Dacia Duster

Zyskaj koła kompletne za 499 zł* oraz ubezpieczenie 1,9% w ramach Dacia Finansowanie

Co wyróżnia Dacię Duster?

  • znakomite właściwości terenowe
  • duży prześwit i napęd 4x4
  • użyteczne technologie i praktyczne wyposażenie w atrakcyjnej cenie
  • 6 poduszek powietrznych
  • nr 1 w sprzedaży w segmencie SUV-ów**


* Komplet kół stalowych 16” z kołpakami i oponami zimowymi za 499 zł dostępny wyłącznie dla Dacii Duster, wyprodukowanych w 2020. Stan oferty na 02.10.2020. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta ograniczona w czasie. Szczegóły w salonach Dacii.
** Dane CEPiK za okres 01-09.2019

Poznaj promocję >

Kredyt

Kredyt

Program Smart Start

Lepszego STARTU z nową Dacią nie mogłeś sobie wyobrazić! Nie musisz nic wpłacać, rata pozostaje wyjątkowo niska, a już za parę dodatkowych złotych wchodzisz na wyższy poziom mocy, komfortu i zapewniasz sobie gwarancję spokoju korzystając z dodatkowych usług np. pakietu przeglądów z przedłużoną gwarancją. W programie Smart Start możesz mieć nową Dacię bez wpłaty własnej oraz z niską ratą. Okres finansowania od 25 do 61 miesięcy. A na koniec umowy to Ty zdecydujesz co zrobić z autem, chcesz je zachować czy zmienić na nowe?

Nowa Dacia Sandero już od 449 zł/mies. (RRSO 6,76%) przy 15% wkładu własnego
Nowa Dacia Sandero Stepway już od 522 zł/mies. (RRSO 6,76%) przy 15% wkładu własnego
Dacia Logan już od 761 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego
Dacia Duster już od 700 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego
Dacia Lodgy już od 932 zł/mies. (RRSO 6,90%) przy 0% wkładu własnego

 

Poznaj promocję >

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.