Dacia LOGAN

Rodzinny sedan za rewelacyjną cenę!

Dacia
Logan

Solidny design, chromowana osłona chłodnicy, charakterystyczna linia świateł - Dacia Logan ma wszystko, aby się podobać, a do tego jest dostępna w najlepszej cenie.

Zmieniony design Dacii Logan podkreśla jeszcze bardziej solidność i niezawodność auta, a równocześnie wnosi dynamikę i nowoczesność. Jeśli dodamy do tego przednie i tylne światła o charakterystycznym dla marki układzie oraz zmienioną, chromowaną osłonę chłodnicy, okazuje się, że Nowa Dacia Logan ma wszystko, co potrzeba, aby się spodobać. Czego żądać więcej za tak atrakcyjną cenę?

Starannie dopracowane wykończenie, przytulne wnętrze, nowe, bardziej nowoczesne i komfortowe rodzaje tapicerki, nowa kierownica i nowa centralna konsola… Wnętrze Nowej Dacii Logan jest jeszcze bardziej harmonijne. Wszyscy czują się w nim dobrze i to od pierwszej chwili!

Odkryj Dacię Logan - wybierz swoją wersję

Wszystko co niezbędne

 

Dacia Logan oferuje pięć pełnowymiarowych miejsc, które zapewniają komfortowe warunki wszystkim pasażerom, jak również wiele użytecznych i pomysłowych schowków, dodatkowe gniazdo 12 V przy tylnych siedzeniach do ładowania wszelkich urządzeń oraz obszerny bagażnik, który pomieści wszystkie Twoje bagaże. To doskonałe rozwiązanie na wspólne wjazdy z rodziną lub przyjaciółmi.