Dacia LODGY

Rodzinny, 7-miejscowy samochód o wyrazistym stylu

Dacia
LODGY

Dacia Lodgy oferuje dużo przestrzeni, zaprojektowanej dla całej rodziny. Siedem pełnowymiarowych miejsc (w zależności od wersji) oraz rekordowa swoboda w trzecim rzędzie, pod względem przestrzeni na kolana i wysokości siedziska, sprawiają, że jest najlepsza w swojej kategorii. Zarówno kierowca, jak i wszyscy pasażerowie podróżujący w rodzinnym vanie Lodgy, mogą się cieszyć komfortem, ogromną swobodą. Lodgy oferuje silnik wysokoprężny dCi 115, któy zadowoli wszystkich kierowców swoją dynamiką oraz oszczędnym zużyciem paliwa na poziomie 4,1-4,4 l (cykl mieszany NEDC-BT (l/100 km).

Design zewnętrzny Dacii Lodgy charakteryzuje się solidnym wyglądem i przestronnością. Osobowość wzmacniana jest przez szerokie reflektory i tylne światła.

W prosty sposób możesz przejść z wersji 5 do 6 lub 7 miejscowej dzięki modularności Smart Seats w trzecim rzędzie. Składane, pochylane lub wyjmowane siedzenia: to Ty konfigurujesz kabinę, według własnych potrzeb!

Niezwykle obszerne i przyjemne wnętrze

W tygodniu, w weekendy czy na wakacjach zawsze będziesz się czuł swobodnie w obszernym, wygodnym i praktycznym wnętrzu Dacii Lodgy, które ma do siedmiu pełnowymiarowych miejsc oraz szereg starannie zaprojektowanych schowków. Dobrze się w nim czują nawet pasażerowie siedzący w trzecim rzędzie, dzięki komfortowej przestrzeni i dużej ilości miejsca na wysokości kolan. Dwa składane stoliki w drugim rzędzie siedzeń, podłokietnik po stronie kierowcy oraz dodatkowa siatkowa kieszeń po stronie pasażera z przodu sprawiają, że wnętrze jest jeszcze bardziej wygodne.