Dacia DUSTER

Stworzona do jazdy w każdym terenie

Dacia
DUSTER

Dacia Duster podkreśla swój charakter dzięki muskularnej sylwetce. Zarówno w mieście i na bezdrożach, przygód Ci nie zabraknie!

Dacia Duster jest wszędzie w swoim żywiole. Nowoczesna, solidna sylwetka oraz nowy kolor nadwozia Orange Atacama nie pozostawiają nikogo obojętnym. Pełna wyrazu osłona chłodnicy i charakterystyczny układ świateł przyciągają wszystkie spojrzenia. Od relingów dachowych po 16- lub 17-calowe obręcze kół – każdy element świadczy o tym, że została stworzona do przygody. Boczne osłony ochronne oraz przednia i tylna osłona podwozia mówią same za siebie: Dacia Duster pokona każdą drogę i każdy szlak.

Komfort za kierownicą jest najważniejszy. Na pokładzie Dacii Duster możesz regulować fotel i kierownicę, zachowując wszystko co najważniejsze na wyciągnięcie ręki dzięki wysuwanej szufladzie pod fotelem pasażera.

SERIA LIMITOWANA CELEBRATION

Poddaj się urokowi serii limitowanej CELEBRATION i jej 17” obręczom kół Maldive z niebieskim akcentem, relingom dachowym, osłonom przednim i tylnym z satynowego chromu. Emblemat ,,15th CELEBRATION” jest charakterystycznym elementem nowej serii limitowanej.

ODKRYJ PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY Z NOWYMI SILNIKAMI BENZYNOWYMI TCE ORAZ TCE 100 Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG

Wyposażona na każdą okazję

Czy na oznakowanej drodze, czy w nieznanym terenie Nowa Dacia Duster jest zawsze odpowiednio przygotowana: system wspomagania ruszania pod górę (HSA) pozwoli Ci podjechać nawet pod najbardziej strome stoki, a system wspomagania zjazdu ze wzniesienia (HDC) zapewni utrzymanie bezpiecznej prędkości podczas zjazdu. Czasami trudno jest dostrzec wszystko, dlatego system Multiview Camera ułatwi Ci poruszanie się po bezdrożach, pomagając na czas wykryć wszelkie dziury, kamienie i małe przeszkody.