Dacia Sandero

Stylowy samochód miejski już od 36 900 zł

Dacia
SANDERO

Dacii Sandero nie brakuje stylu. Płynne linie, wyraziste łuki, nowa chromowana osłona chłodnicy, nowy lakier w kolorze Brąz Vision, nowe światła przednie i tylne, nowe obręcze aluminiowe oraz nowe ozdobne nakładki jeszcze bardziej podkreślają dynamizm i nowoczesność. Gwarantowana miłość od pierwszego wejrzenia!

Dacia Sandero jest odnowiona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa tapicerka, nowe nawiewy, nowa konsola centralna z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa kierownica 4-ramienna, nowe wykończenia z kolorze satynowego chromu... Przeprojektowana kabina i nowoczesne wnętrze z pewnością Cię oczarują.

Sandero oferuje silniki benzynowe, benzynowe z instalacją LPG oraz wysokoprężne, aby zadowolić wszystkich kierowców.

Zadbane i przestronne wnętrze

 

Wnętrze Dacii Sandero otrzymało nową odsłonę: tapicerka, nawiewy, konsola centralna z elementami dekoracyjnymi, kierownica 4-ramienna, wykończenia z kolorze satynowego chromu*… Usiądź w przestronnym wnętrzu z 5 miejscami i pojemnym bagażnikiem. Korzystaj z różnorodnych funkcji: kanapa tylna składana 1/3-2/3, nowe schowki.

* W zależności od wersji.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.