Dacia Logan MCV

Kombi zdolne pomieścić wszystkie Twoje pragnienia - już od 39 900 zł!

LOGAN
MCV

Fantastyczne kombi - Dacia Logan MCV ma idealną przestrzeń, aby przewieźć co chcesz i kogo chcesz. 5 dużych wygodnych foteli umożliwiających rodzinne podróżowanie i wyjątkowa możliwość aranżacji wnętrza, która ułatwia życie, która ułatwia życie. Dzięki składanej i dzielonej tylnej kanapie 2/3-1/3 przewieziesz długie lub obszerne przedmioty oraz zorganizujesz przestrzeń dopasowaną do Twoich potrzeb.

Usiądź za kierownicą Dacii Logan MCV. Doceń komfort i wysoką jakość wykończenia. Szczególnie zadbana i elegancka kabina z pewnością Cię oczaruje. Dzięki swojemu stylowemu wyglądowi, Dacia Logan MCV jest równie przyjemna w prowadzeniu co w wyglądzie.

Komfort dla wszystkich pasażerów dzięki elektrycznym podnośnikom szyb z przodu i z tyłu. Kierowca może regulować ustawienie szyby w trybie impulsowym. Komfort termiczny na najwyższym poziomie dzięki klimatyzacji, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Twoi pasażerowie mogą naładować swoje przenośne urządzenia poprzez gniazdo 12V dostępne z tylnych siedzeń. Aby zapewnić komfortową jazdę, Dacia Logan MCV wyposażona jest w podłokietnik przy fotelu kierowcy.

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

 

Dacia Logan MCV posiada wzmocnioną konstrukcję nadwozia, poduszki powietrzne przednie i boczne, system mocowania fotelików samochodowych Isofix oraz zagłówki z regulacją wysokości. System ABS sprzężony z systemem wspomagania nagłego hamowania , a także system kontroli toru jazdy (ESC) z systemem zapobiegania poślizgowi kół przy ruszaniu kół (ASR) dają gwarancję skutecznego hamowania i zwiększonej stabilności samochodu. Utrzymaj prędkość lub ustaw maksymalną prędkość, której nie wolno przekroczyć! Dzięki regulatorowi-ogranicznikowi prędkości Twoje podróże będą jeszcze bardziej bezpieczne. 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.