Dacia DOKKER

Przestronna i wszechstronna Dacia Dokker spełnia potrzeby całej rodziny

Dacia
DOKKER

Świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się Twoje potrzeby. Dacia Dokker oferuje Ci więcej użytecznych technologii niż do tej pory. System multimedialny MEDIA NAV Evolution, wbudowana kamera cofania, wspomaganie ruszania pod górę, elektryczny podnośnik szyby po stronie kierowcy czy regulator-ogranicznik prędkości.

Wszechstronny kombivan z przestronną kabiną, Dacia Dokker nie zapomniała o swojej linii zewnętrznej. 4,36 m długości, Dacia Dokker charakteryzuje się harmonijną i solidną linią nadwozia wyrażającą jednocześnie twardość i dynamiczność. 

Praktyczna i przestronna Dacia Dokker oferuje mnóstwo schowków oraz miejsca dla 5 osób. Jest wyposażona w jedne lub dwie pary przeszklonych drzwi przesuwnych, dzięki którym masz łatwiejszy dostęp do tylnych siedzeń lub bagażnika.

Profesjonalizm w standardzie

Praktyczna Dacia Dokker zmienia Twoje codzienne życie! Tylne boczne drzwi przesuwne ułatwiają załadunek i dostęp do tylnych siedzeń. Wnętrze pełne jest pomysłowych schowków w dobrze zaplanowanej przestrzeni. Tylna kanapa, dzielona w układzie 1/3-2/3 i składana do pionu, umożliwia przejście od konfiguracji 5-miejscowej do konfiguracji 4-, 3- lub 2-miejscowej. Możesz wszystko zabrać ze sobą w podróż ku radości dzieci.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.