Dacia Logan MCV Stepway

Dacia
LOGAN MCV STEPWAY

Więcej spełnionych marzeń i ucieczka od codzienności w ś wietnym stylu! Dacia Logan MCV Stepway – duże kombi z wyglądem prawdziwego podróżnika – zrobi wrażenie. Przede wszystkim na Tobie, ale także na innych. Sprawią to zwiększony prześwit nadwozia, relingi dachowe, obudowy lusterek bocznych i obręcze kół w kolorze Dark Metal, czarne nakładki ochronne nadkoli i progów drzwi, pełna wyrazu chromowana osłona chłodnicy, wykończona w kolorze matowego chromu przednia i t ylna osłona podwozia i ś wiatła przeciwmgłowe. Cóż za nieodparta siła przyciągania! Zatem decyzja podjęta? Ruszasz na spotkanie z przygodą w wersji Stepway? Doskonały wybór! Przed Tobą życie w barwach luksusu... w cenie Dacii.

Fantastyczne kombi, Logan MCV Stepway będzie wygodne dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Dzięki 5 fotelom możesz podróżować komfortowo i przyjemnie. Praktyczna Dacia Logan MCV Stepway wyposażona jest w wiele praktycznych schowków.

Spersonalizuj swoją Dacię Logan MCV Stepway korzystając z bogatej oferty wyposażenia dodatkowego!

Odkryj Dacię Logan MCV Stepway w serii limitowanej celebration

Korzystaj z systemów multimedialnych

Prosty i intuicyjny system multimedialny Media Nav Evolution pozwala modyfikować poszczególne funkcje za pomocą 7-calowego (18 cm) ekranu dotykowego: nawigacja, radio, gniazda jack i USB, audiostreaming & zestaw telefoniczny Bluetooth®. Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki stanowią doskonałe uzupełnienie systemu.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.