fbpx Renault

Technologia z F1®, teraz dostępna dla każdego!

W 100% elektryczne, hybrydy plug-in czy hybrydy? Do Ciebie należy wybór modelu z naszej gamy pojazdów E-TECH, wszystkie zaprojektowane z myślą o  innowacji, przyjemności z jazdy i niskim zużyciu paliwa!

 

Renault, ekspert* w dziedzinie elektromobilności od 10 lat

Poznaj zelektryfikowaną gamę silników hybrydowych i hybrydowych plug-in od Renault, symbol wydajności, zmniejszonego zużycia paliwa i oczywiście przyjemności z jazdy!

E-TECH Plug-in Hybrid: elektryczny, na żądanie!

Chcesz jeździć w trybie elektrycznym? Akumulator daje energię potrzebną do codziennych podróży (do 50 km zasięgu elektrycznego w cyklu mieszanym i nawet do 65 km w cyklu mieszanym wg WLTP), a silnik spalinowy zapewnia zasięg i elastyczność w weekendy. (Napęd dostępny w Renault CAPTUR, Nowym Renault MEGANE Grandtour i wkrótce Renault MEGANE.)

E-TECH Hybrid: samoładująca się hybryda

Cisza, komfort i reaktywność… Odkryj na nowo zalety energii elektrycznej w połączeniu z wszechstronnością hybrydy klasycznej bez konieczności zmiany przyzwyczajeń! Jedź do 80% czasu w mieście na energii elektrycznej i oszczędzaj nawet do 40% paliwa w porównaniu z wersją benzynową. (Dostępne w Renault CLIO, a wkrótce Renault CAPTUR i Renault ARKANA.) 

*Na podstawie danych łącznej sprzedaży modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 r. do listopada 2020 r. według AAA DATA.


Ty też sprawdź swoje osiągi w wyjątkowych jazdach próbnych

Przyjdź i przetestuj hybrydowe modele Renault.
Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić!


W 100% elektryczny E-TECH

 

  • Do 395 km w cyklu mieszanym w Renault ZOE
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • 150 km* zasięgu ZOE w 30 minut, dzięki ładowaniu prądem stałym
  • Zerowa emisja* i obniżony koszt użytkowania

Hybryda Plug-in E-TECH

 

  • Nawet do 65 km zasięgu elektrycznego w mieście (wg WLTP), do 50 km i 135 km/hw 100% na napędzie elektrycznym (cykl mieszany WLTP)
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • Elektryczny na żądanie!

Hybryda E-TECH

 

  • Nawet do 80% czasu jazdy w mieście w trybie elektrycznym
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • Nawet do 40% oszczędności zużycia w porównaniu z silnikiem spalinowym (w mieście wg WLTP)


 Obniżaj emisję dwutlenku węgla i dbaj o środowisko!

 
Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!


Przejedz nawet 80% trasy w trybie elektrycznym.


Zyskaj nawet do 30 000 zł w ekobonusie, w czasie specjalnych dni testowych.

Hybrydy i Hybrydy Plug-in

Nasze auta z technologią hybrydową E-TECH i hybrydową plug-in zapewniają autonomię, której potrzebujesz podczas codziennych miejskich podróży. Wybierając hybrydę możesz skorzystać z ekobonusów do 8 500 zł* na modele CLIO E-TECH Hybryda i CAPTUR E-TECH Hybryda Plug-in oraz nawet do 11 000 zł* na MEGANE Grantour E-TECH Hybryda Plug-in.

Ekobonus możesz połączyć z promocyjnym ubezpieczeniem 3,9% oraz ofertą serwisową.*

W 100% elektryczne

Oferujemy w 100% elektryczne ZOE, aby zapewnić Ci więcej nowych wrażeń i autonomii. Wybierając ZOE możesz zaoszczędzić do 30 000 zł.*

Ekobonus możesz połączyć z promocyjnym ubezpieczeniem 3,9% oraz ofertą serwisową. *

 

*Na podstawie danych łącznej sprzedaży modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 r. do listopada 2020 r. według AAA DATA.

Zero emisji podczas użytkowania: ograniczona emisja CO2, regulowane zanieczyszczenia powietrza podczas jazdy, zgodnie z cyklem certyfikacji WLTP.

Rabaty wynoszą od 8 500 zł do 30 300 zł i dotyczą modeli CLIO E-TECH Hybryda, CAPTUR E-TECH Hybryda Plug-in, MEGANE Grandtour E-TECH Hybryda Plug-in oraz ZOE. Rabat 8 500 zł dotyczy Nowego Renault CLIO E-TECH Hybrid z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Rabat 8 500 zł dotyczy Nowego Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Rabat 11 000 zł dotyczy Nowego Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid g. 2021 z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Cena promocyjna 118 900 zł zawiera rabat 30 300 zł i dotyczy ZOE w wersji ZEN z silnikiem R135 z rocznika 2020 w cenie katalogowej 142 900 zł z dodatkowymi opcjami (lakier metalizowany i ładowarkę prądem stałym) o wartości 6 300 zł. Stan oferty na 28.01.2021. Rabaty łączą się tylko ze standardową ofertą finansową. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach Renault.

Renault Arkana E-TECH Hybryda będzie dostępne w 2 połowie 2021.