fbpx Renault
Kredyt

Kredyt

Program Easy Box

Dlaczego program Easy Box?
Bo dzięki niemu Nowe Renault może być Twoje w tak prosty sposób!Nie musisz nic wpłacać aby cieszyć się jazdą nowym autem. A jeśli chcesz więcej wyposażenia lub większą moc wystarczy tylko dodatkowe parę złotych by wejść na wyższy poziom. Na koniec umowy będziesz miał 3 opcje do wyboru.

Poznaj promocję>

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt Flexi

Przedstawiamy nowość, czyli Kredyt Flexi, który dopasowujesz do swoich oczekiwań! To Ty decydujesz o wysokości wpłaty własnej i rat oraz częstotliwości spłacania. Tylko teraz możesz sam wybrać w ilu ratach spłacisz swój wymarzony samochód!

W Kredycie Flexi sam decydujesz, jak wysoka będzie Twoja wpłata własna (możesz wybrać między 20% a 50%), a także wybierasz czy spłacisz resztę w 2, 3 czy 4 ratach w przeciągu 2 lat trwania umowy!

RRSO dla Kredytu Flexi wynosi 1,93% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 80 900 zł, okres 24 miesiące, wpłata własna 24 270,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 0,0%, finansowana opłata przygotowawcza: 1 642,27 zł. Wysokość raty 29 136,14 zł. Całkowita kwota kredytu: 56 630,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 58 272,27 zł. Stan na dzień 18.05.2020 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.
Udzielenie kredytu jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej.

Poznaj promocję>

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy

Kredyt standardowy umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania nawet do 96 miesięcy. Kredyt standardowy to ponadto: finansowana opłata przygotowawcza i ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.

W przypadku kredytu na samochodu używane maksymalny wiek pojazdu wraz z okresem kredytowanie nie może być wyższy niż 14 lat w tym samochód nie może być starszy niż 10 lat (liczone od daty pierwszej rejestracji).

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Poznaj promocję>

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50

Kredyt 50/50 na zakup samochodów Renault przeznaczony jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorców. Zasady kredytu są bardzo proste. Na początku obowiązuje Cię wpłata własna, której wysokość wynosi 50% ceny. Ostatnią, jednorazową opłatę w wysokości kolejnego 50% regulujesz dopiero po upływie 12 miesięcy. Nie zwlekaj! Skorzystaj z promocji i ciesz się nowym Renault!

Naszą promocję kredytu 50/50 połączyliśmy z ubezpieczeniem RCI Bezpieczny Kredyt, dzięki któremu nieprzewidziane, nieszczęśliwe zdarzenia losowe, nie wywrą negatywnego wpływu na realizację umowy kredytowej.

Poznaj promocję>

Samochody używane

Samochody używane

Kredyt na samochody używane

Kredyt standardowy na samochody używane umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu, w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania. Jest to kredyt o klasycznym systemie spłat rat miesięcznych i okresie kredytowania nawet do 96 miesięcy.

Kredyt standardowy to ponadto: finansowana opłata przygotowawcza i finansowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.

Wiek pojazdu nie może przekroczyć 10 lat licząc od daty pierwszej rejestracji a wraz z okresem finansowania razem nie może przekroczyć 14 lat (np. 8 letni pojazd nie może być finansowany w okresie dłuższym niż 4 lata).

Poznaj promocję>

Leasing

Leasing

Leasing

Atrakcyjne warunki Leasingu Renault!

Leasing Renault oferuje wiele możliwości wyboru okresu leasingu i wysokości opłaty wstępnej:
- leasing od 101%,
- opłata wstępna od 0%,
- okres leasingu od 24 do 60 miesięcy,
- równe raty leasingowe.

Samochód jest ubezpieczony równocześnie z zawarciem umowy leasingu. Koszt ubezpieczenia w Pakiecie Renault-Allianz Polska jest rozłożony na miesięczne, nieoprocentowane raty, a stawka ubezpieczenia już od 4,8% ceny samochodu.

 

Poznaj promocję>

Leasing

Leasing

Leasing od 103% z promocyjnym ubezpieczeniem

Oferta z wyjątkowo niską sumą opłat, już od 103% na modele dostawcze Renault

- opłata wstępna od 10%,
- okres leasingu od 36 miesięcy,
- opcja wykupu: 1-10%,
- całkowity koszt leasingu już od 103%,
- ubezpieczenie GAP lub/i ubezpieczenie leasingobiorcy.

 

Poznaj promocję>

Najem długoterminowy

Najem długoterminowy

Renault Business Plan

Z myślą o potrzebach firm przygotowaliśmy dwie oferty: Renault Business Plan i Renault Business Finance. Chcesz spokojnie poprowadzić swój biznes, a sprawy związane z samochodem powierzyć nam? Wybierz jedną z naszych ofert.

Renault Business Plan to jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie.

 

Poznaj promocję>

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.