fbpx Renault

Wylicytuj weekend z Renault ZOE i wspomóż Aleksandrę

Wylicytuj weekend z Renault ZOE i wspomóż Aleksandrę

Zapraszamy na charytatywny koncert Natalii Kukulskiej, który odbędzie się już 7 grudnia o godzinie 18.00 w Auli UMK. Podczas wydarzenia do licytacji oddamy specjalny voucher, który będzie uprawniał do darmowego wypożyczenia elektrycznego Renault ZOE z pełną baterią na wybrany weekend oraz dodatkowym ładowaniem samochodu na stacji sieci GreenWay!

Jak piszą o wydarzeniu organizatorzy: „koncertem tym społeczność Uniwersytetu zamierza okazać solidarność studentce – Aleksandrze Rutkowskiej, tragicznie poszkodowanej w wypadku samochodowym (niezawinionym przez kierowcę auta, w którym jechała).” Aleksandra w skutek wypadku trafiła w stanie krytycznym do szpitala, jej mama natomiast poniosła śmierć. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na leczenie Aleksandry, w tym dwie operacje i rehabilitację.

Mamy nadzieję, że ten gest z naszej strony spowoduje, że w okresie przedświątecznym otworzą Państwo swoje serca w kierunku Aleksandry i wspomogą ambitną studentkę w walce o zdrowie i szczęśliwą przyszłość.

Bilety na koncert dostępne są TUTAJ.