fbpx Renault

Elektryczne Renault MASTER Z.E. już w ofercie

Elektryczne Renault MASTER Z.E. już w ofercie

Od niedawna do naszej szerokiej oferty samochodów dostawczych oraz specjalistycznych Renault Pro+ dołączył w 100% elektryczny MASTER Z.E.. Zeroemisyjne auto dostawcze, które w warunkach rzeczywistych ma zasięg do 120 kilometrów. Co więcej, MASTER Z.E. nawet pod pełnym obciążeniem, w niesprzyjających warunkach jazdy (miasto, długie postoje, niskie temperatury) nadal oferuje kierowcy zasięg powyżej 80 kilometrów.

MASTER Z.E. jest samochodem prostym w ładowaniu. Uzupełnić stan naładowania baterii można zarówno w domu, pracy oraz publicznych stacjach ładowania. W zależności od dostępnej mocy ładowarki, podczas godziny ładowania na drogach publicznych, w niektórych centrach handlowych lub na parkingach można odzyskać nawet do 25 km zasięgu.  

Pomimo elektrycznego napędu MASTER Z.E. nadal jest samochodem gotowym do zabudowy specjalistycznej. Ofertowany jest jako furgon oraz platforma z kabiną w trzech długościach oraz dwóch wysokościach nadwozia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną produktową MASTERA Z.E. oraz kontaktu z naszym doradcą handlowym, który dopasuje elektrycznego MASTERA Z.E. do potrzeb każdej firmy.