fbpx Renault
OUTLET

OUTLET

Samochody dostępne "od ręki" w promocyjnych cenach!

Sprawdź naszą ofertę na samochody dostępne "OD RĘKI" w wyjątkowo outletowych cenach! Znajdź swoje wymarzone Renault na naszej stronie: https://outletrenault.pl

Poznaj promocję >

Renault Pro+

Renault Pro+

Renault MASTER. Gotowe na każde wyzwanie.

- Leasing 103% na 3 lata*

- Easy Mobility - zastępcze auto dostawcze dla Twojej firmy

- Easy Service PRO - przeglądy i przedłużona gwarancja do 5 lat lub 200 000 km

*Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing, oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są dostępne w salonie. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Szczegóły oferty w salonie. Stan oferty na 17.08.2020 r. Wartości zużycia paliwa dla modelu Renault Master, w zależności od wariantu i wersji, wynoszą w cyklu mieszanym od 5,8 do 9 l/100 km, a emisja CO2 od 154 do 233 g/km. Wyżej wymienione wartości zostały określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP, a następnie przeliczone według reguł stosowanych do cyklu NEDC, aby umożliwić ich właściwe porównanie, zgodnie z rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Stan na dzień 17.08.2020 r. Podane wartości mogą się różnić od rzeczywistych, na które wpływają m.in.: styl i warunki jazdy, dodatkowe wyposażenie samochodu zainstalowane po rejestracji pojazdu, jego stan techniczny. Sprawdź szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault lub na stronie wltp.renault.pl. Informacje dotyczące odzysku i recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji na stronie renault.pl.

Poznaj promocję >

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt elastycznie dopasowany do Twoich oczekiwań!

Kredyt Flexi

Przedstawiamy nowość, czyli Kredyt Flexi, który dopasowujesz do swoich oczekiwań! To Ty decydujesz o wysokości wpłaty własnej i rat oraz częstotliwości spłacania. Tylko teraz możesz sam wybrać w ilu ratach spłacisz swój wymarzony samochód!

W Kredycie Flexi sam decydujesz, jak wysoka będzie Twoja wpłata własna (możesz wybrać między 20% a 50%), a także wybierasz czy spłacisz resztę w 2, 3 czy 4 ratach w przeciągu 2 lat trwania umowy!

Poznaj promocję >

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.