fbpx Renault

Bez wychodzenia z domu

Sprawdź bez wychodzenia z domu szeroką gamę modeli Renault do natychmiastowego odbioru. Nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą w dogodny dla Ciebie sposób i zaprezentuje wybraną przez Ciebie ofertę oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności.

W atrakcyjnej ofercie

Wyjedź nowym osobowym Renault zyskując nawet 30 000 zł. Skorzystaj też z pełnego pakietu ubezpieczeń o wartości już od 3,9% ceny samochodu. Zapytaj o możliwość skorzystania z usługi door-to-door, dzięki której dostarczymy Twoje nowe auto pod wskazany adres.

W elastycznym finansowaniu

Oferujemy szeroką gamę finansowania dostosowanego do Ciebie. Wybierz kredyt EASY BOX z atrakcyjną ratą, w którym Renault dopłaci do Twojego wkładu własnego lub kredyt Flexi, w którym dostosujesz wysokość i częstotliwość spłat do swoich możliwości.

Z finansowaniem dla biznesu

Dla firm proponujemy leasing od 101%. To idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

 

Rabaty prezentowane na liście dotyczą modeli Renault z rocznika 2020 z silnikami w normie D TEMP, są uzależnione od wersji i modelu i dla samochodów osobowych Renault wynoszą od 4000 zł do 30 500 zł. Rabat 30 500 zł dotyczy Nowego Renault ZOE z rocznika 2020 w wersji Zen R135 Z.E. 50 FP. Roczny pakiet ubezpieczeniowy w programie Renault-PZU (AC,OC,NW, PZU- Auto Pomoc), Renault – ERGO Hestia (AC, OC, NW, Assistance) oraz Renault-ALLIANZ w cenie 3,9% wartości samochodu dostępny jest dla samochodów osobowych (za wyjątkiem Trafica osobowego) dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Udzielenie kredytu jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Leasing oferowany jest przez RCI Leasing Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Prezentowane ceny dotyczą wersji z silnikami D TEMP , dostępnych wyłącznie na składach dealerskich. Stan oferty na 17.11.2020. Szczegóły w salonach i na renault.pl

Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.