fbpx Renault

Samochody dostawcze

kangoo-express.jpg

Kangoo Express

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
KANGOO
EXPRESS

Kangoo Express przyjmuje nową stylistykę Renault i zmienia się, aby jeszcze lepiej spełnić Twoje zawodowe potrzeby. 3 długości nadwozia, 3 poziomy wyposażenia, w tym wersje pięciomiejscowe, szeroka oferta oszczędnych i niezawodnych silników. Na pewno znajdziesz Kangoo, które będzie Ci odpowiadać!

Dzięki pojemności ładunkowej od 2,3m3 do 4,6 m3 i ładowności sięgającej 800 kg nowe Kangoo Express stanowi najlepszą odpowiedź na Twoje potrzeby.

Czy trzeba wybierać między przewozem osób, a transportem towarów? W wersji KANGOO Express Maxi Powiększona kabina może podróżować do 4 osób, z 2,4 m² powierzchni użytkowej oraz przedmioty mierzące do 2 m, a pochylając kanapę jednym ruchem ręki, można uzyskać przestrzeń do 3,6m².

Zapytaj o możliwości zabudowy specjalistycznej

Broszura

cennik

Cennik akcesoriów

Odkryj Renault KANGOO EXPRESS

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Poznaj w pełni elektryczne KANGOO Z.E.

 

Wersja Z.E. charakteryzująca się 100% elektrycznym napędem jest symbolem innowacyjności i przełomu w zakresie działań proekologicznych, jest największą wśród dostępnych na rynku furgonetek elektrycznych. 

Poznaj Kangoo Z.E.

Poznaj Renault KANGOO w wersji osobowej

 

Jeszcze bardziej nastawione na potrzeby użytkowników, Renault Kangoo ułatwi codzienne życie. Platforma Renault KANGOO oparta na modelu Scénic umożliwia komfortową i dynamiczną jazdę.

Poznaj Kangoo osobowe

02.jpg

Trafic Dostawczy

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Trafic

Gotowe na każde wyzwanie

Renault
TRAFIC

Twoja codzienna praca jest wyjątkowa. Renault TRAFIC zostało zaprojektowane, aby spełnić Twoje konkretne potrzeby. Pośród wielu wersji nadwoziowych, od furgonów po platformy pod zabudowy, bez wątpienie odnajdziesz konfigurację spełniającą wszystkie Twoje wymagania. TRAFIC jest dostępny w kilkunastu wersjach zabudów wykonywanych na miarę. Oprócz wyjątkowej ładowności, niepowtarzalnej stylistyki i 2-litrowego silnika, możesz również wybrać automatyczną skrzynię biegów, która daje wyjątkową przyjemność z jazdy.

Dzięki rekordowej 4,15 m powierzchni ładunkowej (dzięki zastosowaniu pomysłowej otwieranej klapy), oraz powierzchni użytkowej do 8,6 m3, bez problemu przewieziesz materiały, narzędzia i przedmioty o dużych i uciążliwych rozmiarach. Duże przesuwne
drzwi boczne i tylne z kątem otwarcia do 255° ułatwiają dostęp do przestrzeni ładunkowej.

Ekipa do zabrania? Furgon w wersji brygadowej wygodnie pomieści do sześciu osób

Zapytaj o możliwości zabudowy specjalistycznej

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj Renault TRAFIC

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Łączność podczas jazdy

 

Nowe systemy multimedialne i usługi Renault Easy Connect zapewnią łączność w Nowym Renault TRAFIC. MEDIA NAV Evolution i R-LINK Evolution mają funkcję replikacji ekranu smartfona, dzięki czemu możesz korzystać z ulubionych aplikacji na dużym, dotykowym ekranie w desce rozdzielczej. Możesz również korzystać z aplikacji R&Go, która pozwala na sterowanie całym systemem multimedialnym z poziomu twojego smartfona lub tabletu i zapewnia większą przyjemność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

ZABUDOWY SPECJALISTYCZNE

 

Transport towarów

Firma z sektora dostarczania przesyłek, gastronomii, czy organizacji imprez? Poznaj nasze rozwiązania:

 • Półki metalowe
 • Uchwyty do mocowania ładunku
 • Komory izotermiczne lub chłodnicze
 • Pojazdy organizatorów imprez, food truck...

 

Budownictwo - Prace wykończeniowe

Rzemieślnicy, handlowcy, firmy z sektora budowlanego i wykończeniowego, a może inna branża? Poznaj nasze rozwiązania:

 • Pojazd warsztat
 • Powiększona kabina

 

Przewóz osób

Przewozisz osoby niepełnosprawne prywatnie lub w ramach stowarzyszenia? Nowy TRAFIC w wersji TPMR dostosowuje się do Twoich potrzeb. Skorzystaj z najlepszych osiągnięć Renault w dziedzinie wysokiej klasy przewozu osób w wersji SpaceClass.

 

Samochód medyczny

Pogotowie ratunkowe, ratownicy medyczni lub inne zawody z sektora służby zdrowia? Poznaj wszystkie nasze rozwiązania:

 • Ambulans
 • Transport lekarstw

Master09.jpg

Master

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
Master

Wyrazisty styl, światła do jazdy dziennej LED oraz pas przedni pionowy, MASTER pokazuje swój solidny i nowoczesny charakter. Ergonomiczna deska rozdzielcza, liczne wyposażenie i systemy pomocy w czasie jazdy ułatwiają Twoje codzienne obowiązki. Skorzystaj również z szerokiej gamy silników, aby mieć jeszcze większą przyjemność, wydajność i oszczędność. 

Gama silników o mocy do 180 KM i 400 Nm, odnowionych, aby zapewnić jeszcze lepsze osiągi. Silniki idealnie dostosowane do profesjonalnych zastosowań, stawiając jednocześnie czoła głównemu wyzwaniu: obniżyć znacząco zużycie paliwa!

Poznaj nasze rozwiązania, ułatwiające poruszanie się w trudnym terenie, zarówno w wersji z napędem przednim, jak i tylnym. Dostępne w standardzie lub w opcji, nasze rozwiązania Extended Grip, system wspomagający ruszanie na wzniesieniu, zwiększona mobilność lub napęd na 4 koła pozwolą Ci pokonać wszelkie trudności na drodze!

Zapytaj o auta dostępne "od ręki"

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości zabudowy przygotowaliśmy
dla Twojego Renault MASTER

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Wyposażenie, osprzęt, przystosowania, usługi: poznaj nasze dedykowane rozwiązania

TRANSPORT TOWARÓW

 

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą, pracujesz w branży gastronomicznej czy organizacji imprez, poznaj nasze rozwiązania: 

 • Transport przesyłek
 • Duża objętość
 • Komory chłodnicze
 • Samochody do organizacji imprez, food truck itp.

BUDOWNICTWO I ROBOTY DROGOWE

 

Branża budowlana, remontowa, projektant terenów zielonych lub inne zawody specjalistyczne? Poznaj nasze rozwiązania:

 • Skrzynia, platforma z burtami
 • Pojazd warsztat
 • Powiększona kabina

PRZEWÓZ OSÓB

 

Jeżeli chcesz przewozić ludzi w ramach działalności gospodarczej, stowarzyszenia lub prywatnie Nowy MASTER dostosuje się do Twoich potrzeb:

 • MASTER Combi (do 9 miejsc)
 • MASTER Bus (17 miejsc)
 • Przewóz osób niepełnosprawnych

SAMOCHÓD MEDYCZNY

 

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania związane z działalnością w zakresie ochrony zdrowia:

 • Ambulans
 • Transport lekarstw

Przewóz towarów, osób, mebli... Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, z pewnością znajdziesz samochód Renault dostosowany do Twoich potrzeb. Wiemy, że dobrze dopasowany samochód jest w każdej firmie na wagę złota. Dlatego jesteśmy elastyczni. Na bazie pojazdów przystosowanych do zabudowy możesz zamówić modyfikacje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Samochód zachowa gwarancję, a my zadbamy o zapewnienie Ci najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.