fbpx Renault

Renault
Master

Wyrazisty styl, światła do jazdy dziennej LED oraz pas przedni pionowy, MASTER pokazuje swój solidny i nowoczesny charakter. Ergonomiczna deska rozdzielcza, liczne wyposażenie i systemy pomocy w czasie jazdy ułatwiają Twoje codzienne obowiązki. Skorzystaj również z szerokiej gamy silników, aby mieć jeszcze większą przyjemność, wydajność i oszczędność. 

Gama silników o mocy do 180 KM i 400 Nm, odnowionych, aby zapewnić jeszcze lepsze osiągi. Silniki idealnie dostosowane do profesjonalnych zastosowań, stawiając jednocześnie czoła głównemu wyzwaniu: obniżyć znacząco zużycie paliwa!

Poznaj nasze rozwiązania, ułatwiające poruszanie się w trudnym terenie, zarówno w wersji z napędem przednim, jak i tylnym. Dostępne w standardzie lub w opcji, nasze rozwiązania Extended Grip, system wspomagający ruszanie na wzniesieniu, zwiększona mobilność lub napęd na 4 koła pozwolą Ci pokonać wszelkie trudności na drodze!

Umów się z naszym doradcą handlowym,
sprawdź jakie możliwości zabudowy przygotowaliśmy
dla Twojego Renault MASTER


Wyposażenie, osprzęt, przystosowania, usługi: poznaj nasze dedykowane rozwiązania

TRANSPORT TOWARÓW

 

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą, pracujesz w branży gastronomicznej czy organizacji imprez, poznaj nasze rozwiązania: 

 • Transport przesyłek
 • Duża objętość
 • Komory chłodnicze
 • Samochody do organizacji imprez, food truck itp.

BUDOWNICTWO I ROBOTY DROGOWE

 

Branża budowlana, remontowa, projektant terenów zielonych lub inne zawody specjalistyczne? Poznaj nasze rozwiązania:

 • Skrzynia, platforma z burtami
 • Pojazd warsztat
 • Powiększona kabina

PRZEWÓZ OSÓB

 

Jeżeli chcesz przewozić ludzi w ramach działalności gospodarczej, stowarzyszenia lub prywatnie Nowy MASTER dostosuje się do Twoich potrzeb:

 • MASTER Combi (do 9 miejsc)
 • MASTER Bus (17 miejsc)
 • Przewóz osób niepełnosprawnych

SAMOCHÓD MEDYCZNY

 

Poznaj wszystkie nasze rozwiązania związane z działalnością w zakresie ochrony zdrowia:

 • Ambulans
 • Transport lekarstw

Przewóz towarów, osób, mebli... Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, z pewnością znajdziesz samochód Renault dostosowany do Twoich potrzeb. Wiemy, że dobrze dopasowany samochód jest w każdej firmie na wagę złota. Dlatego jesteśmy elastyczni. Na bazie pojazdów przystosowanych do zabudowy możesz zamówić modyfikacje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Samochód zachowa gwarancję, a my zadbamy o zapewnienie Ci najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.

Zobacz inne modele dostawcze

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.