fbpx Renault

samochody elektryczne

mini-maste-ze.jpg

Master Z.E.

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Master Z.E.

100% MASTER, 100% ELEKTRYCZNY

Renault
Master Z.E.

MASTER Z.E. elektryzuje Twoje podróże. Szczególnie dostosowany do dostaw w środowisku miejskim oraz podmiejskim. Silnik 57 kW w Twoim Nowym MASTER Z.E. jest odpowiednikiem silnika R75/90 Renault ZOE. Liczne technologie, w które został wyposażony, zapewniają codzienne korzyści płynące z elektromobilności: zero hałasu, zero emisji, ale 100% skuteczności o 100% przyjemności. Dzięki przekładni automatycznej bez zmiany biegów, Twój MASTER Z.E. zapewni szybkie przyśpieszanie, komfort oraz płynność jazdy!

Akumulator Z.E. 33 Nowego MASTER Z.E. jest owocem ogromnej innowacji: zwiększenie gęstości energetycznej bez dodawania dodatkowych modułów. Nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby zwiększyć pojemność energetyczną, nie powiększając przy tym objętości.

Nowa gama oferuje wybór 3 wersji nadwoziowych (furgon, platforma z kabiną, podwozie z kabiną), 3 długości nadwozia (L1, L2, L3), 2 wysokości nadwozia (H1, H2) o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,1 do 3,5 t i ładowności do 1700 kg (przed zabudową).

Zapytaj o szczegóły

Broszura

cennik i dane techniczne

Katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj zalety elektrycznego Renault Master Z.E.

Zapytaj o możliwości zabudowy specjalistycznej

Nowa wersja Mastera Z.E. - podwozie z kabiną

 

Nowa wersja podwozia z kabiną jest dostępna w długości L2 i L3, i wysokości H1. Maksymalna ładowność przed zabudową wynosi 1620 kg. Master Z.E. w wersji podwozie z kabiną zapewnia szeroki wybór zabudów, m.in. zabudowa kontenerowa z windą załadowczą, zabudowy skrzyniowe (z burtami). Dla przykładu Master Z.E. z zabudową kontenerową o pojemności 20 m3 wyposażony w windę załadowczą gwarantuje ładowność 1000 kg.

 

Naładuj Mastera Z.E. gdziekolwiek jesteś!

 

W pracy lub w domu

Za sprawą gniazda Wallbox o mocy 7 kW uzyskasz 120 km rzeczywistego zasięgu w zaledwie 6 godzin.

W sieci publicznych terminali ładowania

W zależności od dostępnej mocy ładowarki, Twój MASTER Z.E. naładuje się do pełna w przeciągu od 6 (Wallbox 7 kW) do 11 (Wallbox 3,7 kW) godzin. Podczas godziny ładowania na drogach publicznych, w niektórych centrach handlowych lub na parkingach odzyskasz do 25 km zasięgu. 

kangoozewst.jpg

Kangoo Z.E.

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
Kangoo Z.E.

Renault KANGOO Z.E. jest samochodem dla profesjonalistów zaprojektowanym, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby. Wersja Z.E. charakteryzująca się 100% elektrycznym napędem jest symbolem innowacyjności i przełomu w zakresie działań proekologicznych.

Czas naładować Twoje Renault KANGOO Z.E.? Ułatwiamy Ci to dzięki wielu rozwiązaniom dotyczącym ładowania. Skorzystaj z możliwość odzyskania 35 km zasięgu podczas jednogodzinnego ładowania. Wykorzystaj odpowiednio Twoje przerwy w pracy. Z nieodpłatną usługą Z.E. Inter@ctive możesz zaprogramować ładowanie i oceniać stopień naładowania akumulatorów trakcyjnych w każdym z firmowych pojazdów, otrzymywać na komputer lub smartfon informacje o stopniu ich naładowania, czasie pozostałym do pełnego naładowania i zasięgu na aktualnym zapasie energii.

Wybierz KANGOO Z.E., które najbardziej Ci odpowiada. 2 długości, od 2 do 5 miejsc i 3 wersje, z pewnością wybierzesz model dopasowany do Twoich potrzeb. KANGOO Maxi Z.E. oferuje do 650 kilogramów ładowności i objętość użyteczną do 4,6 m3

Renault KANGOO Z.E. umożliwi Ci bezproblemowy dostęp do stref niskoemisyjnych w miastach.

Broszura

cennik i dane techniczne

Odkryj elektryczne Renault KANGOO Z.E.

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

zero emisji

Teraz zajedziesz dalej! Renault KANGOO Z.E. dysponuje akumulatorem Z.E. 33 (33 kWh) i nowym silnikiem 44 kW o wysokiej sprawności energetycznej pozwalającymi uzyskać realny zasięg od 120 do 200 kilometrów w zależności od temperatury na zewnątrz podczas użytkowania. Kolejną nowością w świecie samochodów dostawczych z napędem elektrycznym jest pompa ciepła sprzężona z układem klimatyzacji, zapewniająca wyjątkowy poziom komfortu cieplnego bez zmniejszania zasięgu. 

pojemność ładunkowa

ZOE

ZOE-nowe-w.png

ZOE

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault ZOE

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta!

Renault
ZOE

Renault ZOE pokazuje swoją silną, teraz jeszcze bardziej wyrazistą osobowość. Precyzyjnie wymodelowane linie nadwozia ZOE tworzą idealną kompozycję z charakterystycznym dla marki układem świateł w kształcie litery C wykonanych w technologii Full LED, nowymi światłami przeciwmgłowymi oraz nowym, bardziej wyrazistym grillem. Tylne światła nabierają charakteru dzięki diodowym pasom świetlnym, które optycznie poszerzają nadwozie. Pod maską, której muskularnie wymodelowane kontury zbiegają się z centralnie umieszczonym i powiększonym logo marki, ukrywa się nowa jednostka napędowa o większej mocy, gwarantująca więcej przyjemności z jazdy.

Renault ZOE oferuje stałą łączność ze światem, ale przede wszystkim zapewnia większe poczucie łączności kierowcy z samochodem. Wystarczy zbliżyć się do ZOE z kartą Renault Hands Free w kieszeni, aby otworzyły się zamki drzwi do wyjątkowego świata, który integruje najbardziej nowoczesne technologie z łatwością obsługi. Wnętrze, niczym kokon, stwarza niezwykłe poczucie komfortu, którego nowe standardy przejawiają się w tapicerce i elementach wykończeniowych wykonanych z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu*, a także doskonałym wyciszeniu.

Zapytaj o ZOE w ofercie wyprzedażowej

Broszura

cennik i dane techniczne

Katalog akcesoriów

cennik akceosriów

Odkryj Nowe Renault ZOE

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

 

Grupa Renault została wybrana Producentem Roku podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród TopGear.com. Nowe Zoe zostało wyróżnione tytuełm "City Car of the Year". 

Silniki R135 i R110

Silnik R135

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Nowe ZOE oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

Silnik R110 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego Nowego ZOE, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

 
Akumulator Z.E. 50

Dzięki pojemności 52 kWh, akumulator Nowego ZOE pozwoli przejechać do 395 km (WLTP*). Twój rzeczywisty zasięg zależy od sumy pewnych czynników:
- prędkość - im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania),
- styl jazdy - korzystaj z technologii Z.E., takich jak zwalnianie czy hamowanie odzyskowe, pozwala zwiększyć zasięg,
- topografia - jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie zasięgu. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii,
- warunki klimatyczne - średnio, akumulator Z.E. 50 zapewnia zasięg maks. 395 km latem i 250 km zimą.

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure, cykl znormalizowany: 57% tras miejskich, 25% tras podmiejskich, 18% tras na autostradzie) w wersji Nowego ZOE Life wyposażonego w obręcze 15".

 

 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.