fbpx Renault

Samochody hybrydowe

cl5etechwejscie.jpg

CLIO E-TECH

Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
CLIO E-TECH

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z automatycznym ładowaniem podczas hamowania, zwalniania oraz jazdy, Nowe CLIO E-TECH Hybrid zapewnia wyjątkową przyjemność jazdy i oszczędności związane z mniejszym zużyciem paliwa.

Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Nowe CLIO E-TECH zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania... oraz komfort i praktyczność CLIO!

Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

Cennik

katalog akcesoriów

Cennik akcesoriów

Odkryj Hybrydowe Renault CLIO E-TECH

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Nowe wrażenia z jazdy

 

Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym łączy silniki: elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode. Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów.

 

CP1E-nowe-w.png

CAPTUR E-TECH

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
CAPTUR E-TECH Plug-In

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z możliwością doładowania Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid pozwala na codzienną jazdę w trybie 100% elektrycznym przy regularnych doładowaniach, a silnik spalinowy zapewni Ci spokojną głowę na weekendowe wyjazdy. Reaktywność samochodu elektrycznego w samochodzie hybrydowym? Taki właśnie będzie Twój Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in. Twój samochód cicho ruszy i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny. Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!

Kokpit high-tech z dotykowym ekranem multimedialnym o przekątnej nawet 9,3’’ zwróconym w kierunku kierowcy, cyfrowy zespół wskaźników i zegarów o przekątnej do 10,25’’, nowa konsola pływająca z futurystyczną dźwignią zmiany biegów „e-Shifter”... Poznaj technologiczną przestrzeń wnętrza o wyjątkowym wyglądzie. 

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj Nowe Hybrydowe RENAULT CAPTUR E-TECH Plug-in

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Całe nasze elektryczne know-how w Twoim Nowym Renault CAPTUR

 

Podróżuj bez obaw swoim Nowym CAPTUREM dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie samochodów elektrycznych! Ciesz się czystą mobilnością oraz zużyciem paliwa na najniższym poziomie dzięki wyjątkowej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii prosto ze świata Formuły 1!

 

 

MULTI-SENSE oferuje możliwość personalizacji Nowego CAPTURA w zależności od Twoich potrzeb. Wybieraj spośród 3 spersonalizowanych trybów prowadzenia i 8 kolorów oświetlenia wnętrza. W trybie PURE możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

 

MK4E-nowe-w.png

MEGANE GRANDTOUR E-TECH

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault
MEGANE E-TECH Plug-In

Wyposażony w nowy silnik E-TECH Plug-in Hybrid, Nowe MEGANE Grandtour łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg. 

 Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km w środowisku miejskim. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Zapytaj o promocyjną ofertę

Broszura

cennik i dane techniczne

Katalog akcesoriów

cennik akcesoriów

Odkryj Nowe Hybrydowe RENAULT MEGANE E-TECH

umów się na jazdę próbną

Umów się z handlowcem

Nowy Megane E-TECH Plug-In Hybrid - hybryda z możliwością ładowania

 

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym EASY LINK i ładuj swoje Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania. 

*Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

 

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.