fbpx Renault

Samochody sportowe

RS-wejscie.jpg

Nowe Megane R.S.

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Nowe Renault
Megane R.S.

Ustaw się na linii startu! Rasowe kształty, poszerzone nadkola, sportowe zawieszenie, ekskluzywny wystrój w kolorze antracytu, wyrafinowane wykończenia i dedykowane lakiery… Wyposażone w atrybuty inspirowane światem sportów samochodowych, Nowy MEGANE R.S. podkreśla swój sportowy charakter.

Ciesz się najlepszą przyczepnością i jeszcze większą zwrotnością, zapewniającą wyjątkowe osiągi oraz wysoki komfort podróżowania. Dzięki połączeniu silnika 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim o mocy 300 KM, prosto ze świata sportów samochodowych, z technologią 4CONTROL bazującą na 4 hydraulicznych odbojnikach działających jak drugi amortyzator i sportowym zawieszeniem Nowego MEGANE R.S. oraz układem wydechowym z mechaniczną przepustnicą możesz pozwolić sobie na nowe doznania z jazdy!

Broszura

poznaj ceny i wersje

Nowe Renault
Megane R.S. Trophy

Zaprojektowany, aby poprawić osiągi na torze, Nowy MEGANE R.S. Trophy został wyposażony w silnik o pojemności 1,8 l i mocy 300 KM osadzony na wyczynowym zawieszeniu Cup charakteryzującym się sportowymi nastawami. Zalety? Mechanizm różnicowy Torsen® o ograniczonym poślizgu, dwumateriałowe tarcze hamulców przednich, twardsze amortyzatory oraz sprężyny oraz sztywniejsze stabilizatory.

Narzuć swój styl! Listwa w stylu F1 z emblematem Trophy, zaciski hamulcowe Brembo® w kolorze czerwonym, obręcze kół Fuji Light 19’’ oraz ogumienie Bridgestone® S007, antena w kształcie płetwy rekina oraz przyciemniane, tylne szyby boczne… Nowy MEGANE R.S. Trophy wyróżnia się na pierwszy rzut oka. Usiądź wygodnie we wnętrzu i poczuj komfort foteli kubełkowych Recaro obitych tkaniną Alcantara©.

300 KM czystych wrażeń!

 

Zobaczysz, co znaczy sport! Będący owocem doświadczenia inżynierów Renault Sport, silnik o pojemności 1,8 l z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim dostarcza moc wrażeń. Dzięki 300 KM w połączeniu z momentem obrotowym na poziomie 400 Nm przy ręcznej skrzyni biegów lub na poziomie 420 Nm przy automatycznej skrzyni biegów, możesz cieszyć się energicznymi przyspieszeniami oraz niezrównaną przyjemnością z jazdy.

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.