fbpx Renault

Samochody sportowe

MegRS.jpg

Megane R.S.

Cena od #
Cennik #
Katalog #
Umów się na jazdę próbną Tak
Umów się z handlowcem Tak

Renault Megane R.S.

Czysty sportowy charakter

Renault
Megane R.S.

Mocny i rasowy design Megane R.S. doskonale wyraża wysoki poziom osiągów i zastosowanych technologii. Przód zwraca uwagę poszerzonymi o 60 mm błotnikami, zderzakiem ze specjalną aerodynamiczną listwą zainspirowaną rozwiązaniami stosowanymi w Formule 1 oraz systemem wielofunkcyjnych świateł R.S. Vision. Mocno zarysowane nadkola, szeroki tylny dyfuzor z centralnie umieszczoną końcówką wydechu, listwy boczne z efektem płaskiego dna oraz 18- lub 19-calowe obręcze kół dodają dynamiki. Megane R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy Rajdowego.

Jako pierwsze na świecie w swoim segmencie, MEGANE R.S. oferuje system 4CONTROL z 4 kołami skrętnymi, opracowany przez Renault Sport.
Rezultat: jeszcze większa zwrotność podczas pokonywania ostrych zakrętów i wyjątkowa stabilność na łukach przy dużej prędkości.

Broszura

cennik i dane techniczne

cennik akcesoriów

Renault
Megane R.S. Trophy

Renault MEGANE R.S. TROPHY jest wyposażone z zawieszenie typu Cup, przystosowane do jeszcze bardziej sportowej jazdy. Wykorzystano w nim mechanizm różnicowy Torsen®.  300 KM zapewnia silnik 1,8 l turbo z wtryskiem bezpośrednim, wyposażony w nową technologię Ceramic Ball Bearing Turbo wykorzystywaną dotychczas w Formule 1™. Po raz pierwszy Renault MEGANE R.S. TROPHY oferuje dwie skrzynie biegów do wyboru: manualna skrzynia biegów i automatyczna dwusprzęgłowa skrzynia biegów EDC.

Renault MEGANE R.S. TROPHY rozpoznasz dzięki trzykolorowym, 19’’ obręczom kół ze stopu metali lekkich JEREZ w kolorze czarnym, srebrnym i czerwonym  oraz oponom Bridgestone® Potenza S001 (w standardzie) lub 19’’ obręczom kół ze stopu metali lekkich FUJI w kolorze srebrnym i oponom Bridgestone® Potenza S007 (w opcji).

 

 

40 lat pasji do motoryzacji

 

Od 40 lat modele Renault plasują się w ścisłej czołówce w sportach samochodowych. Rozwiązania wprowadzone w Megane R.S. zostały najpierw przetestowane przez naszych konstruktorów na torze. Nie sposób nawet wymienić wszystkie elementy wywodzące się z naszego wyjątkowego sportowego dorobku – wysoka wydajność energetyczna, doskonałe hamulce, trzymanie się drogi, niezawodne podzespoły mechaniczne, ale także elektroniczne systemy pokładowe, łopatki zmiany biegów pod kierownicą i funkcja Launch Control!

Planujesz zakup samochodu?

masz inne pytania?

Skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w powyższym formularzu jest Auto Reve Sp. z o.o., Marii Skłodowskiej-Curie 67A, 87-100 Toruń. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, a w razie wyrażenia odpowiedniej zgody także w celach marketingowych i informacji handlowych administratora danych oraz podmiotów współpracujących z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Niniejsza zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie bez wpływ na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody.